Zakres obowiązków

W związku z rozwojem firmy NaturDent w Rzeszowie poszukujemy doświadczonej asystentki stomatologicznej.

OPIS STANOWISKA:
– asystowanie lekarzowi – praca na cztery ręce,
– przygotowanie gabinetu stomatologicznego na wizytę pacjenta,
– przygotowanie narzędzi i sprzętu do zabiegów,
– dezynfekcja i sterylizacja.

Wymagania

– wykształcenie w kierunku asystentki,
– doświadczenie zawodowe – min. 3 lata
– dyspozycyjność i punktualność
– umiejętność pracy w zespole,
– entuzjazm i optymizm,
– otwartość w relacjach interpersonalnych,
– chęć zdobywania nowej wiedzy,

Oferujemy

Umowa – B2B lub Umowa Zlecenie

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
– pracę w zespole, gdzie ważne są takie wartości jak zaufanie, lojalność, odpowiedzialność, wzajemny szacunek oraz pozytywne nastawienie,
– pracę w nowoczesnej prężnie rozwijającej się klinice
– komfortowe warunki pracy
– pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej,

CV wraz z klauzulą RODO „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” proszę wysłać na adres naturdent.stomatologia@gmail.com

Doświadczenie
3 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Samozatrudnienie
Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Obowiązuje do
20 lipca, 2024
NaturDent
Zobacz profil