Zakres obowiązków

Asystowanie lekarzowi dentyście i utrzymanie gabinetu w gotowości do pracy:
1) przygotowywania gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty do
pracy;
2) aktywne asystowania lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów;
3) przygotowywania i przechowywania leków i materiałów stosowanych
w stomatologii;
4) przygotowania, konserwowania, dekontaminacji, przechowywania
narzędzi oraz sprzętu stosowanego w stomatologii zgodnie
z przepisami;
5) prowadzenia dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu
dentystycznego.

Wymagania

  • Sprawność fizyczna;
    • dobrze rozwinięta motoryka mała;
    • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa;
    • życzliwość;
    • komunikatywność;
    • umiejętność zachowania spokoju w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach;
    • dokładność;
    • szczegółowość;
    • skrupulatność;
    • sumienność;
    • podzielność uwagi;
    • samodzielność;
    • cierpliwość;
    • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego – min. C1;
  • mile widziana znajomość języków obcych;

Oferujemy

Ciekawą pracę w multidyscyplinarnym zespole;

Stabilne zatrudnienie;

Praca stacjonarna w Przeźmierowie koło Poznania;

Doświadczenie
min. 3 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę
Obowiązuje do
20 lipca, 2024
Magic Dental Studio
Zobacz profil
Typ organizacji
gabinet stomatologiczny
Założona w
1996
Telefon
505173870 50517**** Pokaż
Lokalizacja
Tarnowo Podgórne