Zakres obowiązków

– obsługa komputera i oprogramowania
– asystowanie na 4-ręce
– asystowanie przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce, w mniejszej ilości: chirurgii, periodontologii, pedodoncji
– pomoc przy zakładaniu koferdamu
– sterylizacja narzędzi
– utrzymanie porządku w gabinecie, monitorowanie czystości
– dodatkowe czynności: współpraca z Recepcją, merytoryczny nadzór nad zespołem Asystentek (4-5 osób), szkolenie/wdrażanie nowych pracowników, sprawdzanie sprzętów, rozmowy z Lekarzami, standaryzacja pracy gabinetu, zamawianie materiałów i kontrola magazynu, koordynacja pracy zespołu Asystentek, bieżące zadania

Wymagania

– min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Asystentki Stomatologicznej
– wykształcenie kierunkowe (dyplom zawodowy potwierdzony egzaminem państwowym)
– umiejętność asystowania głównie przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce
– umiejętność pracy na 4-ręce
– doświadczenie w pracy z Lekarzem pod mikroskopem
– otwartość do pracy zespołowej
– dyspozycyjność do pracy zmianowej
– sumienność, odpowiedzialność
– pozytywne nastawienie do pracy, uśmiech

Oferujemy

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b (pierwsze 2-3 miesiące na umowie zlecenie)
– pracę na cały etat (praca zmianowa) od poniedziałku do piątku
– wynagrodzenie 32 zł netto/h + możliwe premie za obejmowane stanowisko
– możliwość rozwoju
– możliwość wykonywania zabiegów higienizacji (ustalany dodatkowy %, 10-20 zabiegów miesięcznie)

zniżki na inne usługi medyczne w naszym Centrum
– w pełni wyposażoną salę do ćwiczeń
– pracę w 2-fotelowej placówce

Doświadczenie
minimum 5 lat
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę
Obowiązuje do
18 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil