Zakres obowiązków

·         stomatologia zachowawcza (z możliwością pedodoncji)
·         endodoncja
·         przyjmowanie pacjentów pierwszorazowych
·         konsultacje stomatologiczne
·        pozostałe dziedziny leczenia omawiane indywidulanie

Wymagania

·         doświadczenia min.1-2 lata po stażu

·         umiejętności pracy pod mikroskopem

·         umiejętności przedstawienia potrzeby leczenia

·         zaangażowania, chęci do rozwoju, optymistycznego nastawienia

·         dyspozycyjności na 4-5 dyżurów w tygodniu

Idealny kandydat to osoba:

·         zainteresowana dłuższą współpracą

·         potrafiąca nawiązać relację z pacjentem i personelem

·         wykonująca swoją pracę z pasją

Oferujemy

·         współpracę w oparciu o kontrakt b2b

·         wynagrodzenie procentowe od 40%

·         pracę z Asystentką (na 4 ręce, na 6 rąk)

·         bazę pacjentów (bardzo dobra współpraca Rejestracji z Lekarzem)

·         pracę na nowoczesnym sprzęcie

·         pomoc w ukierunkowaniu na kursy i szkolenia

·         wdrożenie na początku współpracy

·         pracę w dobrej lokalizacji miasta

·         pokój socjalny: lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy

Doświadczenie
minimum 1 rok
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
18 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil