Lekarz Dentysta (stomatologia dziecięca)

14 marca, 2024
Zakres obowiązków

– stomatologia dziecięca
– stomatologia zachowawcza

Wymagania

·         dyspozycyjności do podjęcia 2-3 dyżurów w tygodniu

·         możliwość przyjmowania małych pacjentów (ok. 80%)

·         chęć do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i otwartość na szkolenia

·         umiejętność pracy w zespole

·         mile widziana umiejętność zaprezentowania pacjentowi planu leczenia i jego realizacji

·          mile widziane ukończone kursy

Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy ukończyli staż w tym roku.

Oferujemy

·         wynagrodzenie procentowe od obrotu (omawianie indywidualnie)

·         zatrudnienie w oparciu o kontrakt 2b2

·         możliwość pracy w dwóch gabinetach

·         pracę z asystą na „4 ręce”

·         dni i godziny pracy do ustalenia (dla chętnego Lekarza możliwa praca w jedną sobotę w miesiącu)

·         możliwość nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

·         możliwość konsultacji z doświadczonymi Lekarzami

·         szkolenia wewnętrzne

·         możliwość pracy w powiększeniu

·         wdrożenie przez Kierownika

Wyposażenie: tomografia, panorama, mikroskop, ciekła gutaperka, maszynowe opracowanie kanału, system do endodoncji, endometr, skaner, RVG, CBCT.

Doświadczenie
minimum 2 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
27 kwietnia, 2024
OQP.agency
Zobacz profil