Zakres obowiązków
Oferta pracy dla lekarza dentysty
Z uwagi na rosnące zaufanie i zainteresowanie naszych pacjentów, Gabinet Dentystyczny Planta.Medica.Stomatologia w centrum Łomianek, poszukuje do zespołu lekarza dentysty z umiejętnościami i zainteresowaniem w kierunku stomatologii zachowawczej i protetyki. 🌿
Klinika z nowoczesnym sprzętem. W każdym gabinecie posiadamy mały aparat RTG, a dodatkowo mikroskop oraz możliwość leczenia pacjentów w sedacji. 🌿
Jeżeli jesteś zainteresowana(y) współpracą w miejscu nowych możliwości, chcesz rozwinąć swoje umiejętności oraz zależy Ci na pracy w profesjonalnym, serdecznym i uśmiechniętym zespole, czekamy na Twoje CV i kontakt. 🌿
Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz, zadzwoń, zapraszamy.
tel. kont.: 728 486 963
e-mail: gabinet@plantamedica.pl
www.plantamedica.pl

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie preferowane

Oferujemy

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, oferującym naszym pacjentom leczenie przy użyciu najnowszych technologii, jak np. mikroskop stomatologiczny, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, jednocześnie otaczając każdego pacjenta indywidualną i holistyczną opieką. Proponujemy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu znieczulenia komputerowego. Pacjentów z problemami ze strony stawu skroniowo-żuchwowego, nadmiernym napięciem mięśni i przeciążeniami zgryzowymi leczymy interdyscyplinarnie wraz ze specjalistami z dziedziny fizjoterapii. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy odwiedzający nas pacjent czuł się wszechstronnie zaopiekowany.

Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
5 lipca, 2024
Agata Saczywko Planta Medica
Zobacz profil