Szczegóły

Szukamy ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ do kliniki stomatologicznej Dentistica w Warszawie.
Oczekujemy:
  • min. 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku
  • ukończenia szkoły na kierunku asystentka stomatologiczna
  • uczciwości, pracowitości, punktualności, zaangażowania
Obowiązki:
  • asystowanie lekarzom przy zabiegach (zachowawcza, protetyka, endodoncja, chirurgia)
  • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
  • dbanie o czystość i sterylność gabinetów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • na początek umowa zlecenie (okres próbny)
  • możliwość poszerzania wiedzy i doświadczenia w klinice wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia (Cerec, mikroskop, tomograf, Navident etc.)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • miłą atmosferę w przyjaznym miejscu pracy
Aplikacje wraz z CV (wymagane) proszę przesyłać drogą mailową, na adres: sylwia@dentistica.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi podczas rozmów kwalifikacyjnych.
Zapraszamy i powodzenia