Szczegóły

CENTRUM ORTODONCJI I IMPLANTOLOGII ORTO-VILLAGE w Woli Mrokowskiej pod Warszawą ( z dobrym dojazdem trasą S7 z Warszawy) poszukuje sympatycznych asystentek stomatologicznych / higienistek. Gabinet nowoczesny, 2 fotelowy, lekarze wszystkich specjalności, pełna diagnostyka RTG, światowe technologie.
Obowiązki:
  • asystowanie lekarzowi zachowawczemu przy zabiegach w tym przy zabiegach z użyciem mikroskopu
  • asystowanie ortodoncie i protetykowi
  • asystowanie przy leczeniu endodontycznym
  • przygotowanie gabinetu do pracy,zarówno zabiegów stomatologicznych( asystentki), jak i samodzielnie prowadzonych zabiegów higienizacyjnych
  • sterylizacja narzędzi i dbanie o zamówienia materiałów
  • nie wymagamy prac porządkowych wszystkich pomieszczeń ( osobny dział)
  • nie wymagamy prowadzenia funkcji rejestracji( mamy w zespole rejestratorki)
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe ( ukończone/w trakcie) lub duża motywacji do nauki zawodu
  • dyspozycyjność
  • uśmiech i życzliwość w stosunku do pacjentów i członków zespołu
  • umiejętność lub gotowość do nauki fotografii stomatologicznej
  • umiejętność lub gotowość do nauki obsługi skanera wewnątrzustnego
  • gotowość do pracy zgodnie z ustalonymi standardami
  • gotowość nawiązania współpracy na długie lata
Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku 8.30- 15.00/ 14.00- 21.00 oraz gotowość do pracy w 2 soboty w miesiącu 8.30- 14.30.
Oferujemy:
  • umowę B2B ( z odpowiednio wyższą stawką i płatnym urlopem), umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • możliwe premie
  • powtarzalny miesięczny grafik
  • terminowe wynagrodzenie
  • pomoc we wdrożeniu do pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • w przypadku higienistów/higienistek możliwość wykonywania zabiegów na odrębnych dyżurach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na rejestracja@ortovillage.pl