Julia Rachwał

Witam. Jestem licencjonowaną higienistką stomatologiczną. Ukończyłam w tym roku Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od listopada/grudnia szukam pracy TYLKO jako higienistka (higienizacje i inne zabiegi profilaktyczne). Mam trochę doświadczenia (5 miesięcy jako asystentka), ale asysta nie jest dla mnie ;). Jestem punktualną, lojalną i miłą osobą. Stawiam na rozwój i chętnie uczęszczam na wszelkie kursy, szkolenia i

Kontynnuj czytanie

Aneta Gardian

Od ponad 7 lat pracuję w środowisku medycznym. Od kilku lat zajmuję kierownicze stanowiska, koordynatora prywatnej przychodni dermatologiczno – wenerologicznej oraz kierownika regionalnego w placówkach stomatologicznych.

Kontynnuj czytanie

Nelia Maistruk

                                                                                        NELIA MAISTRUK ul. Białobrzeska 3, 02-379 Warszawa tel.: 577-176-621 Gmail: neliaazalea12@gmail.com

Kontynnuj czytanie

Divya Amarnani

Jestem otwartą, energiczną i pozytywną osobą. Posiadam doświadczenie w zakresie zabiegów jak i kompleksowej opieki stomatologicznej. Szukam pracy, w której będę mogła wykorzystywać już nabyte umiejętności i dalej je rozwijać. Lubię pracę w zespole i dynamicznym środowisku, potrafię pracować pod presją czasu.

Kontynnuj czytanie

Aleksadnra Matuszewska

W bieżącym roku (tj. 2018) ukończyłam Policealną Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku Higienistka stomatologiczna. Od dwóch lat pracuję w prywatnym gabinecie stomatologicznym na stanowisku asystentka stomatologiczna. Chętnie podejmę współprace z gabinetem, dającym możliwość rozwoju.

Kontynnuj czytanie