FAQs

Dla Pracowników:

 1. Jak mogę przeglądać dostępne stanowiska pracy?

Oferujemy intuicyjną platformę, na której możesz przeglądać aktualne oferty pracy w branży stomatologicznej. Wystarczy przejść do sekcji „Oferty pracy” i filtrować wyniki według swoich preferencji.

 1. Czy aby aplikować na wybrane stanowisko muszę być zarejestrowany w serwisie?

Korzystanie z serwisu Dent Jobs i aplikowanie na wybrane stanowisko nie wymaga rejestracji.

 1. Jak mogę złożyć aplikację na interesujące mnie stanowisko? 

Nasz portal oferuje dwie opcje przy składaniu aplikacji, jest to bezpośrednie aplikowanie poprzez link zamieszczony przez pracodawcę lub wysłanie wiadomości e-mail wraz z odpowiednimi załącznikami.

 1. Czy oferujecie wsparcie w procesie rekrutacji? 

Tak, nasi eksperci ds. rekrutacji są gotowi służyć Ci pomocą na każdym etapie. Doradzimy Ci w przygotowaniu CV, listu motywacyjnego, a także pomożemy przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim.

 1. Co zrobić, aby być na bieżąco informowanym o najnowszych ofertach pracy?

Najnowsze oferty pracy dostaniesz na swoją skrzynkę po zapisaniu się do naszego newsletter’a https://forms.gle/3pP9pH7CSr4XigjR8 

 1. Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Tak, dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Wszelkie informacje są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Wszelkie dane wysyłane do pracodawcy za pomocą naszego portalu nie są przez nas przechowywane i przetwarzane, a co za tym idzie, nie mogą też być udostępniane podmiotom trzecim.

Dla Pracodawców:

 1. Jak stworzyć konto pracodawcy w serwisie Dent Jobs?

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na portalu, a następnie stworzyć profil firmy, który będzie widoczny na stronie dla kandydatów. Zarówno przygotowanie, jak i publikacja profilu pracodawcy jest usługą bezpłatną.

 1. Kto może korzystać z profilu pracodawcy? 

Profil pracodawcy jest przypisany do jednego adresu e-mail, natomiast mogą z niego korzystać wszystkie osoby posiadające dane do logowania. 

 1. Czy publikacja ofert jest usługą płatną?

Publikacja i promocja ofert jest bezpłatna.

 1. Jak mogę zamieścić ofertę pracy w serwisie? 

Aby dodać ofertę pracy należy się zalogować na konto pracodawcy, a następnie wypełnić wszystkie wymagane pola.

 1. Jak dokonać płatności?

Obecnie portal działa bezpłatnie. 

 1. Jakie korzyści płyną z korzystania z naszych usług rekrutacyjnych?

Wybierając współpracę z nami masz pewność, że Twoja oferta trafi do aktywnej społeczności Dent Jobs. Nasze strony firmowe oraz grupy w mediach społecznościowych pozwalają na bezpośredni kontakt z kandydatem i skrócenie procesu rekrutacji. Zapewniamy kompleksową promocję oferty na Linkedin, Facebook’u oraz Instagramie.

7. Jak mogę usunąć konto z serwisu?

Jeśli zdecydujesz się na usunięcie konta, prosimy o wysłanie takiej informacji na adres biuro@twojakariera.net w tytule wpisując USUNIĘCIE KONTA Dent Jobs. Potwierdzenie realizacji zgłoszenia otrzymasz drogą mailową.