Zakres obowiązków

Czy masz doświadczenie w asystowaniu? Cenisz sobie pracę w harmonijnej atmosferze? Lubisz wyzwania i szybko przyswajasz nowe umiejętności? Jesteś ambitny/a i dbasz o perfekcję w każdym powierzonym zadaniu? Jeśli tak, to mamy idealną propozycję dla Ciebie!

Twoje zadania będą obejmować:

  • Perfekcyjne przygotowanie gabinetu do zabiegów,

  • Precyzyjna asysta w trakcie zabiegów stomatologicznych, działając na zasadzie pracy na cztery ręce,

  • Stała opieka nad gabinetem,

  • Skrupulatna dezynfekcja i sterylizacja narzędzi,

  • Zachowanie doskonałego porządku i organizacji w miejscu pracy.

Wymagania

Wymagamy:

  • Umiejętności budowania relacji z ludźmi,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Pozytywnego podejścia,

  • Zaradności zarówno w pracy samodzielnej, jak i zespołowej,

  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych,

  • Odpowiedzialności i skrupulatności,

  • Zaangażowania i chęci ciągłego rozwoju,

  • Aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej uzyskania,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku stomatologicznym,

  • Pracę w gabinecie wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt,

  • Szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i stanowiska pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę
Obowiązuje do
1 czerwca, 2024
Sobota House sp.k.
Zobacz profil