Zakres obowiązków

Wraz z rozwojem naszej placówki zapraszamy do długofalowej współpracy Lekarza Dentystę do leczenia zachowawczego i endodoncji z możliwością protetyki i chirurgii. Jesteśmy też otwarci na Lekarza z chęcią do wykonywania pozostałych dziedzin leczenia stomatologicznego.

Wymagania

– samodzielności w wykonywanej pracy

– dyspozycyjności min. 2 dyżury w tygodniu

– nastawienia na długotrwałą współpracę

– chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

– zorientowania na cel i rozwój osobisty

– swobody w komunikacji z pacjentem

– nastawienia na atmosferę współpracy i wzajemnej pomocy

– mile widziane umiejętności: maszynowego opracowania kanału, analizy CBCT, podstawy leczenia pod mikroskopem, podstawy protetyki

Jesteśmy zgranym zespołem. Cenimy sobie dobrą atmosferę. Chcemy stawiać sobie cele i cieszyć się tym co robimy. Każdy Lekarz, który do nas przyjdzie w ramach swoich kompetencji będzie mógł zajmować się obszarami stomatologii, które lubi najbardziej.

Chcemy dać swobodę Lekarzowi, który umie bądź chce się nauczyć realizacji dużych i kompleksowych planów leczenia.

Oferujemy

– pracę w nowoczesnej i komfortowej 4-fotelowej placówce w centrum miasta

– bazę pacjentów prywatnych

– możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i doświadczeni Lekarze w zespole)

– 35%-40% uzależnione od doświadczenia (ceny usług omawiane z Lekarzem)

– współpracę z Asystentką na „4 ręce”

– dużą przestrzeń i komfortowy pokój socjalny

– świetną atmosferę, dobry klimat, wygodę pracy

– możliwość realizacji pasji i kompetencji zawodowych

– możliwość otwartego grafiku w dwóch gabinetach

Wyposażenie: unity Sirona, mikroskop, ciekła gutaperka, maszynowe opracowanie kanału, system do endodoncji, endometr, tomografia, wstrząsarka, CBCT.

Oprogramowanie PL MED.
Klinika otwarta od poniedziałku do piątku.

Doświadczenie
minimum 3 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
12 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil