Zakres obowiązków

– leczenie zachowawcze

– leczenie endodontyczne (mile widziane doświadczenie w pracy pod mikroskopem)

– możliwość wykonywania chirurgii i protetyki

Wymagania

– chęci do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (Lekarzy z niedługim stażem także zapraszamy na spotkanie)

– komunikatywność i umiejętność rozmowy z pacjentem

– podstawowej wiedzy z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji

– mile widziana umiejętność odbudowy i wypełnienia zęba z bruzdami

Oferujemy

– pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się, 3-fotelowej placówce

– możliwość pracy od 1 do 5 dni w tygodniu (ustalane indywidualnie)
– możliwość pracy tylko w soboty (pacjenci coraz częściej chętni)

– wynagrodzenie % ustalane indywidulanie

– wsparcie wykwalifikowanej Asystentki z pracą na „4 ręce”

– wsparcie zespołu Lekarzy

– ponadprzeciętne ceny usług

– pacjenci z zapisami min. 2 tygodnie do przodu

– bezpłatny parking

– duży pokój socjalny

bufet sandwichowy

– bezpłatne szkolenia lub dofinansowanie do szkoleń
– posiadamy drugą, 2-fotelową klinikę w Brodnicy, gdzie także jest możliwość pracy

Doświadczenie
minimum 1 rok
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
11 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil