Zakres obowiązków

Ogłoszenie o pracę: Lekarz Dentysta – Pedodonta

Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Jesteśmy prywatną placówką stomatologiczną dedykowaną najmłodszym. Nasz zespół tworzy 4 lekarzy wspieranych przez profesjonalną asystentkę, w kameralnej atmosferze dwóch w pełni wyposażonych gabinetów. Szukamy lekarza dentysty, który podziela naszą pasję do tworzenia uśmiechu na twarzach dzieci.

Kim jesteśmy?

Nasze miejsce to więcej niż gabinet dentystyczny – to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale również edukacja naszych małych pacjentów i ich rodziców w zakresie zdrowia jamy ustnej. Wyznajemy wartości takie jak empatia, rzetelność i uczciwość, dążąc do tego, aby każde dziecko opuszczało nasz gabinet z uśmiechem.

Wymagania

Zaaplikuj do nas, jeśli:

·         Posiadasz minimalne doświadczenie po stażu i prawdziwą pasję do pracy z dziećmi

·         Jesteś empatyczny i posiadasz umiejętność łagodzenia dziecięcych obaw związanych z wizytą u dentysty

·         Chcesz rozwijać się w zakresie ortodoncji – oferujemy wsparcie w tej dziedzinie

·         Cenisz pracę w zespole, gdzie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i z największą troską

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć miejsce przyjazne dzieciom, gdzie każdy dzień przynosi nowe uśmiechy, prześlij swoje CV na adres: kontaktdentalway@gmail.com.

Rekrutację rozpoczynamy od spotkania online, po czym zapraszamy do naszego gabinetu, abyś mógł na własne oczy zobaczyć, jak pracujemy.

Razem tworzymy uśmiechy naszych najmłodszych!

Oferujemy

Co oferujemy?

·         Pracę w zespole, w którym panuje miła i sympatyczna atmosfera

·         Możliwość pracy z dziećmi w pełnym zakresie stomatologii zachowawczej, w tym pedodoncji

·         Nowoczesne wyposażenie gabinetu, w tym RVG, ciekła gutaperka, maszynowe opracowywanie kanałów oraz systemy do endodoncji

·         Elastyczne dni i godziny pracy – wtorki i środy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz możliwość pracy w soboty, idealnie dostosowane do potrzeb naszych małych pacjentów

·         Atrakcyjne warunki współpracy (około 40%)

Doświadczenie
po stażu
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Wynagrodzenie
40%
Obowiązuje do
18 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil
Typ organizacji
agencja rekrutacyjna
Lokalizacja
Warszawa