Zakres obowiązków

Podejmiemy współpracę z Lekarzem Dentystą zajmującym się stomatologią zachowawczą i endodoncją (pod mikroskopem/w lupach).

Wymagania

– dyspozycyjności na 1-2 zmiany/dni w tygodniu (6h minimum),

– min. 3- letniego doświadczenia w samodzielnej pracy w zawodzie,

– swobody pracy przy stomatologii zachowawczej,

– możliwości omówienia planu leczenia z pacjentem,

– dokładności i skrupulatności,

– umiejętności pracy zespołowej,

– łatwości nawiązywania kontaktu,

– chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

– umiejętności: estetycznej odbudowy kompozytowej, podstawowej chirurgii, diagnostyki,

– kurs ochrony radiologicznej

Oferujemy

– dużą bazę pacjentów prywatnych,

– pracę w 3- fotelowym, kompleksowo wyposażonym gabinecie,

– pracę ze wsparciem wykwalifikowanej asysty,

– możliwość dopasowania dni pracy do dyspozycyjności,

– pracę w prężnie rozwijającej się klinice,

– parking, pokój socjalny,

– możliwość pracy w soboty-wedle chęci,

– wynagrodzenie procentowe od obrotów + premie od obrotów

Doświadczenie
minimum 2 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
12 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil