Zakres obowiązków

·         endodoncja (także mikroskopowa)

·         stomatologia zachowawcza

·         przyjmowanie pacjentów pierwszorazowych i bólowych

·         konsultacje stomatologiczne

       ·     pozostałe dziedziny leczenia są możliwe- możemy to omówić

Wymagania

·         doświadczenia min. 1-2 lata po stażu

·         umiejętności pracy pod mikroskopem, w lupach, z koferdamem

·         optymistycznego nastawienia

·         dyspozycyjności na 2 dyżury w tygodniu (do dopasowania)

Idealny kandydat to osoba:

·         zainteresowana dłuższą współpracą

·         potrafiąca nawiązać relację z pacjentem i personelem

Oferujemy

·         współpracę w oparciu o kontrakt b2b

·         wynagrodzenie procentowe do 40%

·         pracę z Asystentką Stomatologiczną

·         bazę pacjentów, pacjentów z polecenia

·         pokój socjalny

·         wdrożenie

·         przyjazną atmosferę

·         możliwość pracy w sobotę (ale nie ma takiej konieczności)

Doświadczenie
minimum 2 lata
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Obowiązuje do
24 maja, 2024
OQP.agency
Zobacz profil