Zakres obowiązków

Laboratorium Prado to miejsce ,w którym budujemy coś wyjątkowego .

Naszym wspólnym celem jest tworzenie prac protetycznych jakości premium , które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów i sprawia nam tą ogromną satysfakcję.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu ?

Zakres obowiązków :

Projektowanie i frezowanie różnego rodzaju prac protetycznych a przede wszystkim

korony i mosty na implantach na podbudowie metalowej , cyrkonowej .

Wymagania

Wymagamy :

– wykształcenia kierunkowego – wymóg konieczny

– doświadczenia na stanowisku technik dentystyczny nie mniej niż 3 lata ,

– znajomość projektowania anatomii full contur

– dobra znajomość exocad

– malowanie , charakteryzacja koron ,

– wysokie poczucie estetyki

Oferujemy

Oferujemy :

– wysokie zarobki w zależności od doświadczenia i umiejętności ,

– pracę w pełni wyposażonym cyfrowym laboratorium protetycznym

– stabilne zatrudnienie

Doświadczenie
Minimum rok
Poziom pracy
stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia
Samozatrudnienie
Wynagrodzenie
15000-25000
Obowiązuje do
31 maja, 2024
Pearldent
Zobacz profil